Näitan ainukest tulemust

• B kategooria koolitus – 12. oktoober kell 16.00

55.00

Koolituse esimene osamakse on 55 eurot, mille saate tasuda koolitusele registreerudes. Peale registreerumist saadetakse kinnituskiri, et olete kursusele registreeritud. Ülejäänud summa tasumise võimalus esimesel loengul, tasuda osade kaupa või tasudes vahetult enne igat sõidutundi (18 eurot).

Esimene kohustuslik loeng toimub Rakvere Motokooli õppeklassis, kestvusega 45 minutit.Peale loengu läbimist edastame teile e-õppe keskkonda sisenemiseks kasutajatunnuse ja parooli.

B kategooria kursusel tuleb läbida 28 kohustuslikku sõidutundi. Lisaks pimedasõidu ja libedasõidu koolitus 2 sõidutundi.
    Kohustuslikud lisakoolitused on eraldi hindadega; pimeda, libedasõidu ja mootorsõidukijuhi esmaabi koolitus kokku 98 eurot.

B-kategooria kursuse hind kokku 675 eurot (sisaldab e-teooriat, 28 sõidutundi, pimeda, libeda ja esmaabi koolitust).

Koolituse eest esimese osamakse tasumisega kinnitad, et soovid meie Motokoolis õppida. Koolituse raha ei tagastata, kui koolitatav otsustab õpingud jätta pooleli.

Head õppimist!

Broneeri aeg